O nas

World Mining to brytyjska firma zajmująca się wydobywaniem kryptowalut. Ona została oficjalnie zarejestrowana w Wielkiej Brytanii w październiku 2017 roku. World Mining ma solidne doświadczenie w działaniu na rynku. Od lutego 2017 r. firma profesjonalnie i skutecznie pracuje w górnictwie kryptowalutowym, wykorzystując profesjonalny, wydajny i nowoczesny sprzęt o średniej wydajności ponad 67 PH/s. Do niedawna World Mining zajmuje się nie tylko produkcją elektronicznego złota na własny użytek, ale także wynajmuje serwery o różnych pojemnościach. Nasi klienci mogą wybrać moc i prędkość dzierżawionego serwera, obliczyć jego rentowność, okres zwrotu z czynszu, wielkość i zysk netto. World Mining zapewnia usługi wydobywania bitcoinów i wideł na różnych algorytmach, takich jak: SHA256, X11, Dagger-Hashimoto, Scrypt Mining.

Od lutego 2017 r. firma systematycznie zwiększa własną bazę krypto walutową, zyskuje na popularności i modernizuje zdolności produkcyjne. W chwili obecnej w świecie chmury i oprogramowania wydobycie jest mało prawdopodobne, aby znaleźć lepszą ofertę dla stabilnego dochodu. I nie chodzi tylko o to, że World Mining oferuje najniższe stawki najmu, przyzwoitą stopę procentową, rozsądne warunki i wiele więcej. Nasz zespół jest dumny ze stabilności i niezawodności systemów, którymi chętnie dzielimy się z naszymi partnerami.

Firma World Mining stale się rozwija i wykazuje przyzwoite tempo wzrostu zysków od początku swojej działalności. Naszym głównym celem jest zwiększenie przepustowości centrum danych, poprawa konkurencyjności i wydajności wydobywania kryptowalut.
Wśród osiągnięć World Mining są:
• Wzrost dochodów z marca do września o 15%
• Zakup nowego potężnego sprzętu
• Obniżenie kosztów energii elektrycznej i systemów chłodzenia do 23% dzięki wykorzystaniu zasobów naturalnych i przejściu na naturalne chłodzenie
• Podpisanie korzystnych energetycznie umów
• Zapewnienie wysokich stóp procentowych na wynajem serwerów dla naszych najemców.

World Mining to najlepszy sprzęt do wypożyczenia, niskie stawki za wynajem serwerów, a także atrakcyjne i dochodowe programy partnerskie.

KLIKNIJ W BANER

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.