O nas

Rockwall.Investments banner

Rockwall Investments został oficjalnie zainaugurowany 25 lipca 2017 r. Prawdziwa historia rozpoczęła się w pierwszym kwartale 2017 r., Gdy dwóch przyjaciół – Wiktor i Rafał wymyślili wszystko na kartce papieru. Zmęczyli się oni upadkiem programów o wysokiej stopie zwrotu z inwestycji i dochodach. Jednak rażący oszustów internetowych obiecujących ogromne zyski i znikających po kradzieży pieniędzy, ludzi, złościł się, aby osiągnąć limit.

W ciągu ostatnich miesięcy stworzyliśmy rozległą sieć partnerów biznesowych, w tym między innymi kopalnie kryptowalut, doświadczeni handlowcy i pośrednicy w obrocie nieruchomościami zarządzający najbardziej luksusowymi budynkami, jakie kiedykolwiek zbudowano. Chcielibyśmy dostarczyć najbardziej niezawodną i dochodową platformę, która pozwoliłaby Ci bezpiecznie zarabiać pieniądze. Łącznie tworzymy jedną wielką rodzinę i chcielibyśmy zaprosić Cię do przyłączenia się do nas. Rozumiemy, że możesz mieć pewne pytania i wątpliwości, ale je omówimy. Nie wahaj się skontaktować z nami przez e-mail, za pośrednictwem naszej FanPage na Facebooku lub naszej oficjalnej grupy wsparcia Facebook. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy Ci zdecydować, czy chcesz zadbać o swoją przyszłość.

Rockwall Investments ma dwóch właścicieli – Wiktora i Rafała – pasjonatów nowych technologii, którzy od 3 lat szukają odpowiedniego sposobu na zarabianie pieniędzy, teraz rozwijającego się we własnym zakładzie. Doświadczeni biznesmeni i marketerzy. Oni zawsze teraz, na czym oni stoją. Entuzjaści kryptowalut zawsze szukają okazji. Zarówno patrząc w przyszłość, ucząc się od razu na swoich wcześniejszych decyzjach i błędach. Ich życiowe motto brzmi: „Weź małą łyżeczkę, a nie sporą”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.