Bitgrail Exchange zwołany w nieskończoność, jak włoski sąd wstrzymuje się – Bitcoin News

 Wymiana Bitgraila zlikwidowana na czas nieokreślony, jak włoski sąd wstrzymuje się "title =" Wymiana Bitgraila zlikwidowana na czas nieokreślony, jak włoski sąd wstrzymuje "/> </div data-recalc-dims=

Aktualności
              

Wcześniej w tym miesiącu główny Franceso Firano z Bitgrail próbował ponownie otworzyć włoską giełdę kryptowalut po stratach w wysokości 170 milionów USD i podczas ich legalnego sortowania. Wewnętrzne zadanie lub włamanie do oprogramowania, które nie miało oficjalnej determinacji, a palce wciąż wskazują między charyzmatycznym operatorem wymiany a programami kryptograficznymi. Międzynarodowa kancelaria prawna Bonelli Erede skutecznie zwróciła się z prośbą, aby giełda pozostała w trybie offline, wszczynając postępowanie upadłościowe, a ostatnio Sąd Florencki wyraził zgodę.

Przeczytaj również: DOJ Crypto Investigation Tanks Ceny, Fundstrat z zadowoleniem przyjmuje nadzór dla dorosłych

Bitgrail przesłany przez sąd we Florencji

"Dziś rano" post na stronie internetowej giełdy przeczytaj wcześniej w tym miesiącu "po ponownym otwarciu poinformowano nas o akcie sądu florenckiego, w którym domagano się natychmiastowego zamknięcia Bitgrailu i sytuacja ta utrzyma się do czasu wydania przez sądy decyzji w sprawie ostrożnościowego wniosku o zawieszenie dokonanego przez Bonelli. kancelaria w imieniu klienta […] Mimo że nie zgadzamy się z tą decyzją, jesteśmy zobowiązani do natychmiastowego przestrzegania prawa i zawieszenia działalności Bitgrail. "

W tym tygodniu sąd faktycznie podjął decyzję. [19659011] Wymiana bitgrailów zwołana na czas nieokreślony, jak włoski sąd wstrzymuje wstrzymanie ” width=”496″ height=”324″ srcset=”https://news.bitcoin.com/wp-content/uploads/2018/05/FXNBiqm-1024×669.jpg 1024w, https://news.bitcoin.com/wp-content/uploads/2018/05/FXNBiqm-300×196.jpg 300w, https://news.bitcoin.com/wp-content/uploads/2018/05/FXNBiqm-768×502.jpg 768w, https://news.bitcoin.com/wp-content/uploads/2018/05/FXNBiqm-696×455.jpg 696w, https://news.bitcoin.com/wp-content/uploads/2018/05/FXNBiqm-1068×698.jpg 1068w, https://news.bitcoin.com/wp-content/uploads/2018/05/FXNBiqm-643×420.jpg 643w, https://news.bitcoin.com/wp-content/uploads/2018/05/FXNBiqm.jpg 1125w” sizes=”(max-width: 496px) 100vw, 496px”/>

"Mamy czasowo zablokować wymianę Bitgrail w oczekiwaniu na dalszą wypowiedź," pojawił się coś, co wydaje się być raczej ostatnim Tweetem od, prawdopodobnie, em walczył operator wymiany Franceso Firano w dniu 2 maja. Pozostały po tym komunikacie, ponieważ nakazano mu zapobiec ponownemu otwarciu Firano. Wymiana została chwilowo wstrzymana, a decyzja została formalnie podtrzymana w związku z postępowaniem upadłościowym.

Reprezentowanie ponad 3000 osób zgłaszających wymianę to międzynarodowa firma Bonelli Erede . Jego zespół jest prawdziwym kumplem włoskich prawników: Partner Monica Iacoviello Giuseppe Sbisà z pomocą starszych współpracowników Gianpaolo Ciervo i Alessandry Frigerio. Nano i koordynator Fundacji Espen Enger również wniósł swój wkład w wysiłki.

Bonelli Erede to dwudziestoletnie konsorcjum, utworzone przez odnoszące sukcesy firmy, które zareagowały na nacisk fuzji i przejęć na przełom obecnego wieku. Rezultatem jest legalna potęga ponad 400 prawników, pół tuzina biur rozsianych po całej Europie i przychody w wysokości około 150 milionów euro.

Bitwa pod górę, szczególnie dla użytkowników giełdy

I tak to Pan Firano stoi przed kolosalna bitwa pod górę, która może być bardzo dyskusyjna w momencie publikacji. Bitgrail mógł zostać sprowadzony do tak dużej ilości tostów, spalony … zrobiony. To nie pomaga, że ​​pan Firano, niegdyś znany jako "Bomber" z powodu swoich wybuchów i złowrogiego komentarza, był cichy przez radio od początku maja.

Ton wcześniej na początku tygodnia był jednym z optymizmu, Pan Firano przedstawił sposoby na to, by spopularyzować zrabowanych użytkowników. Najnowszy program obejmował otwarcie giełdy w celu wygenerowania wymaganych dochodów. I dlatego próbował otworzyć, ogłaszając że "z przyjemnością ogłosił ponowne otwarcie naszej wymiany! Biorąc pod uwagę prawdopodobne przeciążenie serwerów, możliwe jest, że w pierwszych godzinach mogą wystąpić spowolnienia w funkcjonowaniu witryny. "

 Wymiana Bitgraila zlikwidowana na czas nieokreślony, jak zatrzymał się włoski sąd Halt

Kilka godzin później, otwarcie było wstrzymane w oczekiwaniu na bardziej ostateczne przesłuchanie. Trybunał Florencji, który ostatnio podtrzymał tę początkową przerwę, zamroził wszystkie aktywa, przechylając formalne postępowanie upadłościowe. Zazwyczaj powiernicy są powoływani do przeglądania książek i rachunków, a następnie wszystko, co pozostaje jest podzielone w zależności od wierzycieli, ofiar itp. Proces może trwać latami i przynieść zyski na dolarach. Jak dotąd nie złożono żadnych opłat karnych.

Wszystko to sugeruje, że Pan Firano został wypchnięty, wraz z propozycjami nowego krypto i aby deweloperzy wycofali blokadę. Fundacja Nano twierdzi, że straty były wynikiem błędów na stronie wymiany rzeczy, a projekt Nano będzie kontynuował.

Czy formalne bankructwo jest właściwym środkiem zaradczym? Daj nam znać, co myślisz w komentarzach poniżej .


Obrazy za pośrednictwem Pixabay, Twitter.


Teraz żyj, Satoshi Pulse. Kompleksowa lista rynku kryptowalut w czasie rzeczywistym. Zobacz ceny, wykresy, wolumeny transakcji i nie tylko dla najlepszych 500 dzisiejszych kryptowalut.

Post Author: admin