Co to jest Bitcoin i dlaczego ta kryptowaluta jest tak popularna?

[ad_1]

Bitcoin był szumiącym słowem w przestrzeni finansowej. W rzeczywistości Bitcoin eksplodował scenę w ciągu ostatnich kilku lat, a wiele osób i wiele dużych firm przeskakuje teraz na bitcoina lub modę kryptowalutową, chcąc wykonać część akcji.

Ludzie są zupełnie nowi w przestrzeni kryptowalut, ciągle zadają to pytanie; "Czym naprawdę jest Bitcoin?"

Cóż, na początek Bitcoin to tak naprawdę cyfrowa waluta, która nie podlega kontroli żadnego rządu federalnego, jest używana na całym świecie i może być używana do kupowania rzeczy takich jak jedzenie, zyski, nieruchomości, samochody, i inne rzeczy.

Dlaczego Bitcoin jest tak ważny?

Bitcoin nie jest podatny na takie rzeczy jak rządowa kontrola i wahania w zagranicznych traktatach. Bitcoin jest wspierany przez pełną wiarę osoby (ciebie) i jest ściśle peer-to-peer.

Oznacza to, że każdy, kto dokonał transakcji z Bitcoin, pierwszą rzeczą, którą sobie uświadomili, jest to, że jest o wiele tańszy w użyciu niż próba wysłania pieniędzy z banku do banku lub korzystania z innych usług, które wymagają wysyłania i odbierania pieniędzy w skali międzynarodowej. .

Na przykład, jeśli chciałbym wysłać pieniądze, aby powiedzieć, że w Chinach lub Japonii, musiałbym ponieść opłatę z banku i zajęłoby to godziny, a nawet dni, za tę opłatę, aby dostać się tam .

Jeśli używam Bitcoin, mogę to zrobić bez problemu z mojego portfela, telefonu komórkowego lub komputera bez żadnych opłat. Gdybym chciał wysłać na przykład złoto i srebro, wymagałoby to wielu strażników, aby przenieść sztabę z jednego miejsca na drugie, dużo czasu i dużo pieniędzy. Bitcoin może zrobić to ponownie za dotknięciem palca.

Dlaczego ludzie chcą używać Bitcoin?

Głównym powodem jest to, że Bitcoin jest odpowiedzią na te zdestabilizowane rządy i sytuacje, w których pieniądze nie są już tak wartościowe, jak dawniej. Pieniądze, które mamy teraz; papierowa waluta, która znajduje się w naszych portfelach, jest bezwartościowa i za rok będzie warta jeszcze mniej.

Widzieliśmy nawet duże firmy zainteresowane technologią blockchain. Kilka tygodni temu ankieta trafiła do kompetentnych klientów Amazon, niezależnie od tego, czy byliby zainteresowani użyciem kryptowaluty, jeśli Amazon ją stworzy. Wyniki pokazały, że wielu było bardzo zainteresowanych. Starbucks wspomniał nawet o korzystaniu z mobilnej aplikacji blockchain. Walmart złożył nawet wniosek o patent na "inteligentny pakiet", który wykorzysta technologię blockchain do śledzenia i uwierzytelniania pakietów.

Przez całe nasze życie zaobserwowaliśmy wiele zmian związanych ze sposobem, w jaki robimy zakupy, sposobem, w jaki oglądamy filmy, sposobem, w jaki słuchamy muzyki, czytamy książki, kupujemy samochody, szukamy domów, teraz, jak wydajemy pieniądze i bankowość. Kryptowaluta jest tutaj. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, każdy może w pełni przestudiować krypto walutę i nauczyć się, jak w pełni wykorzystać ten trend, który będzie się rozwijał przez cały czas.

[ad_2]

Source by Robert Smith

Post Author: admin