Co to jest Minecraft?

[ad_1]

Ta gra jest również nazywana grą sandbox, ponieważ zapewnia pewne funkcje przygodowe.

To jest odtwarzane online w przeglądarce internetowej bezpłatnie. Można go pobrać w bardzo rozsądnej i taniej cenie. Minecraft jest w zasadzie bardzo podobny do gry infiniminer. Może być odtwarzany przez jednego lub wielu graczy.

Ta gra opiera się na konstruowaniu bloków 3D i ochronie przed potworami poprzez schronienie i przetrwanie dzięki energii, którą należy przyjąć w formie jedzenia. Świat gry został wymyślony jako gracz, który chce lub jako wyobraźnia gracza.

Zapewnia to różne zakresy dla gracza, aby gra była interesująca i fascynująca od Deserts do snowfields.

Minecraft jest teraz dostępny w różnych trybach. Tryby te są po prostu wspaniałomyślne:

• Kreatywny – Ten tryb jest przeznaczony dla gracza, który buduje lub niszczy struktury we własnym nastroju, które nie giną z powodu głodu i utonięcia. Jeśli gracz chce rzucić, aby spaść do pustki. W tym przypadku gracz nie może skrzywdzić ani zniszczyć drugiego gracza.

• Survival – Jak sama nazwa wskazuje na przetrwanie, tryb jest po prostu dla gracza, aby przetrwać pod określonymi warunkami, że musi on być chroniony przed potworem i dla ochrony przed potworem gracz ma swoją broń. Gracz w tym trybie jest zależny od żywności, którą należy uzupełnić w różnych momentach, jakie są wymagane, np. Chleb itp. Dwóch graczy może walczyć w tym trybie.

• Hardcore – W trybie Hardcore, który jest także wariantem trybu Survival, różni się przede wszystkim tym, że jest zamknięty w najtrudniejszym trybie gry, a jego świat wyobraźni zostaje usunięty po śmierci gracza.

• Przygoda – jest to również wariant trybu przeżycia, w którym gracz nie może budować i niszczyć klocków.

Wersja:

Wersja klasyczna – ta wersja jest dostępna za darmo, nie jest już aktualizowana dla użytkownika, ale zapewnia funkcjonalność tylko w trybie kreacji. Starsze wersje są również dostępne dla użytkowników.

Jak grać?

Początkujący gracze sugerują, aby przyjrzeć się elementom sterującym dla gry budowania bloku, a także dla graczy, którzy utrzymują zasoby do ukrywania się w nocy. Poniżej przedstawiono niektóre podstawowe elementy sterujące:

W – służy do poruszania się do przodu
S – służy do poruszania się do tyłu
A – służy do poruszania się po lewej stronie
D – służy do przesuń prawą stronę
Przestrzeń służy do skoku
Lewy Shift służy do utrzymywania w celu ochrony klocków przed upadkiem i zsuwaniem się po drabinach.

Gracz może dowolnie budować struktury, ale istnieją również pewne granice ruchu w górę i w dół oraz w pionie.

W trakcie gry gracz napotyka różne stworzenia nie-ludzkie, nazywane mobami. W ciągu dnia nieprzyjazne zwierzęta, które można polować na jedzenie, aby uzyskać energię. Wrogie moby, takie jak duże pająki, szkielety i niebezpieczny wybuchający Creeper, wydobywający się tylko w zaciemnionych obszarach, takich jak jaskinie lub w nocy.

Post Author: admin