Crypto TREND – drugie wydanie

[ad_1]

W pierwszej edycji CRYPTO TREND wprowadziliśmy Crypto Currency (CC) i odpowiedzieliśmy na kilka pytań dotyczących tej nowej przestrzeni rynkowej. Na tym rynku jest codziennie dużo NEWSów. Oto kilka najważniejszych informacji, które dają nam wgląd w to, jak nowa i ekscytująca jest ta przestrzeń rynkowa:

Największa na świecie giełda kontraktów terminowych futures na stworzenie kontraktu terminowego na Bitcoin

"Myślę, że kiedyś w drugim tygodniu grudnia Zobaczysz naszą umowę [bitcoin futures] na aukcję, a następnie kup ją lub sprzedaj komuś innemu, więc tworzysz dwustronny rynek, myślę, że zawsze będzie dużo bardziej wydajny. 19659004] CME zamierza uruchomić kontrakty futures Bitcoin do końca roku do czasu przeglądu regulacyjnego. Jeśli się powiedzie, da to inwestorom realistyczny sposób na "długie" lub "krótkie" działanie Bitcoin. Niektórzy sprzedawcy Exchange-Traded Funds złożyli także wniosek o ETF Bitcoin, który śledzi przyszłe transakcje bitcoin.

Wydarzenia te mogą potencjalnie umożliwić inwestowanie w przestrzeń krypto walutową bez bezpośredniego posiadania CC lub korzystania z usług giełdy CC. Kontrakty terminowe typu bitcoin mogą uczynić ten cyfrowy zasób bardziej przydatnym, umożliwiając użytkownikom i pośrednikom zabezpieczenie przed ryzykiem walutowym. To może zwiększyć krypto-walutę przyjęcia przez akceptantów, którzy chcą akceptować płatności bitcoinami, ale są ostrożni wobec jego niestabilnej wartości. Inwestorzy instytucjonalni są również wykorzystywani do handlu regulowanymi kontraktami terminowymi, które nie są nękane przez pranie brudnych pieniędzy.

CME sugeruje również, że bitcoin stał się zbyt duży, aby go zignorować, ponieważ wymiana wydawała się w niedalekiej przyszłości wykluczać transakcje kryptograficzne. Bitcoin to prawie każdy, kto mówi o firmach brokerskich i handlowych, które ucierpiały na rosnących, ale niezwykle spokojnych rynkach. Jeśli futures na giełdzie wystartowałyby, byłoby prawie niemożliwe, aby jakakolwiek inna wymiana, taka jak CME, nadrobić zaległości, ponieważ skala i płynność są ważne na rynkach instrumentów pochodnych.

"Nie można ignorować faktu, że jest to coraz więcej historii, która nie zniknie", powiedział Duffy w wywiadzie dla CNBC. Istnieją "główne firmy", które chcą uzyskać dostęp do bitcoin i istnieje "ogromny, stłumiony popyt" od klientów, powiedział. Duffy uważa również, że wprowadzenie na rynek inwestorów instytucjonalnych może sprawić, że bitcoiny będą mniej niestabilne.

Japońska wioska używająca kryptowaluty do pozyskania kapitału na rewitalizację miejską

Japońska wioska Nishiawakura bada ideę posiadania pierwszej oferty monetarnej (ICO) w celu pozyskania kapitału na rewitalizację miejską. Jest to bardzo nowatorskie podejście, które może wymagać wsparcia ze strony rządu krajowego lub poszukiwania prywatnych inwestycji. Kilka ICO miało poważne problemy, a wielu inwestorów sceptycznie odnosi się do tego, że każdy nowy token będzie miał wartość, zwłaszcza jeśli ICO okaże się kolejnym żartem lub oszustwem. Bitcoin z pewnością nie był żartem.

OFICJALNA OFERTA MONETY – (ICO)

Nie wspomnieliśmy o ICO w pierwszej edycji Crypto Trend, więc wspomnijmy o tym teraz. W przeciwieństwie do pierwszej oferty publicznej (IPO), w której firma ma rzeczywisty produkt lub usługę na sprzedaż i chce kupić udziały w swojej firmie, ICO może być w posiadaniu każdego, kto chce zainicjować nowy projekt Blockchain z zamiarem stworzenia nowy token w ich łańcuchu. ICO są nieuregulowane, a kilka z nich było totalnymi oszustwami. Legalna ICO może jednak zebrać dużo gotówki na sfinansowanie nowego projektu i sieci Blockchain. Typowe jest, że ICO generuje wysoką cenę za symboliczną w pobliżu startu, a potem wraca do rzeczywistości wkrótce potem. Ponieważ ICO jest niezawodnie łatwe do trzymania, jeśli znasz technologię i masz kilka dolców, było ich wiele, a dzisiaj mamy około 800 tokenów w grze. Wszystkie te żetony mają swoją nazwę, wszystkie są kryptowalutą, a oprócz bardzo znanych żetonów, takich jak Bitcoin, Ethereum i Litecoin, są one nazywane alt-monetami. W tej chwili Crypto Trend nie zaleca uczestnictwa w ICO, ponieważ ryzyko jest bardzo wysokie.

Jak powiedzieliśmy w wydaniu 1, ten rynek jest teraz "dzikim zachodnim" i zalecamy zachowanie ostrożności. Niektórzy inwestorzy i osoby wcześnie adoptujące osiągnęły znaczne zyski w tej przestrzeni rynkowej; jednak jest wielu, którzy stracili wiele lub wszyscy. Rządy rozważają przepisy, ponieważ chcą wiedzieć o każdej transakcji, aby opodatkować je wszystkie. Wszyscy mają ogromny dług i są przywiązani do gotówki.

Jak dotąd, rynek kryptowaluty uniknął wielu rządowych i konwencjonalnych problemów finansowych banków i pułapek, a technologia Blockchain może potencjalnie rozwiązać wiele innych problemów.

Wielką cechą Bitcoin jest to, że twórcy wybrali skończoną liczbę monet, które mogą kiedykolwiek zostać wygenerowane – 21 milionów – zapewniając, że ta kryptograficzna moneta nigdy nie zostanie nadmuchana. Rządy mogą drukować tyle pieniędzy, ile chcą, i nadmuchać swoją walutę na śmierć.

Przyszłe artykuły będą zagłębiać się w konkretne zalecenia, jednak nie pomylcie się, wczesne inwestowanie w ten sektor będzie tylko dla twojego najbardziej spekulacyjnego kapitału, pieniędzy, które możesz sobie pozwolić na utratę.

CRYPTO TREND będzie twoim przewodnikiem, jeśli i kiedy będziesz gotowy zainwestować w tę przestrzeń rynkową.

Bądź na bieżąco!

Post Author: admin