Czy mądrze jest inwestować w węgiel?

[ad_1]

Przy szacunkowych 275 miliardach ton potencjalnie podatnych na węgiel złóż węgla w Stanach Zjednoczonych, naród ten pozostanie ciepły i dobrze oświetlony przez następne 250 plus lat, nawet jeśli będziemy nadal używać węgla w tym samym tempie, w którym używamy to dziś. Szczęśliwie dla firm, które kopalnie czerpią, wielu Amerykanów zdaje sobie sprawę, że mądrze byłoby dokonać inwestycji w węgiel. Obecnie konsumpcja w Azji, głównie w Chinach i Indiach, wyprzedza każdy inny region na świecie pod względem zużycia węgla. Oba kraje pozostają ogromnymi importerami węgla, co czyni je motorami wzrostu gospodarczego dla eksporterów. Jeśli jesteś dobrze zorientowany finansowo, uświadamiasz sobie, że wraz z rosnącym popytem na węgiel krajowy i międzynarodowy, czas na inwestycję w węgiel jest już teraz.

W większości przypadków nie myślimy nawet o roli energii elektrycznej w naszym życiu. Prowadząc nasze intensywne życie, pozostawiając światło w każdym pokoju, często nie przestajemy myśleć o naszej potrzebie taniej i niezawodnej energii. Węgiel jest właśnie taki, tani i niezawodny. Tak więc dla tych Amerykanów, którzy żyją od wypłaty do wypłaty, jedyną rzeczą, którą mogą poradzić, jest niewielki rachunek za energię. Technologia do wydobywania węgla z łatwością istnieje od dziesięcioleci, a transport dookoła kraju i na całym świecie jest szybki i dostępny. Działacze aktywni w walce z węglem szybko przypominają sceptykom, że wydobycie, transport i spalanie węgla przyczyniają się do złej jakości powietrza i chorób układu oddechowego, a ryzykowny charakter węgla kamiennego powoduje czasami śmierć i obrażenia górników. Podczas gdy węgiel nie jest najczystszą obecnie dostępną energią, jest najtańszy i najbardziej niezawodny, co czyni inwestycję węglową inteligentną.

Potencjał do generowania zysków i czerpania zysków z inwestycji w węgiel jest dość duży. Węgiel najprawdopodobniej pozostanie paliwem wyboru w kraju na nadchodzące lata. Zwłaszcza, że ​​ceny ropy naftowej i gazu ziemnego zawsze będą wysokie i będą nadal rosły w nadchodzących latach, a wytwarzanie energii jądrowej i wodnej jest ograniczone pod względem technologicznym. Zasadniczo, nasze dalsze wykorzystywanie węgla do generowania elektryczności promuje większe bezpieczeństwo energetyczne USA, ponieważ nasze rezerwy są tak duże. Poprzez inwestycję w węgiel inwestorzy mogą pomóc w stworzeniu ponad miliona miejsc pracy w następnej dekadzie. Według inteligentnych inwestorów, nawet tych, którzy są świadomi emisji dwutlenku węgla, oczywiste jest, że węgiel jest absolutnie mądrym wyborem inwestycji w energię, który zapewnia ogromny potencjał zysków finansowych.

Post Author: admin