Dlaczego dominować Google?

Please log in or register to like posts.
News

[ad_1]

W przypadku twoich nowości w tej całej sprawie (ogólnie internet) lub po prostu w zaprzeczeniu faktom; Google to numer 1, największa, najsilniejsza i najbardziej znana wyszukiwarka. Prosty wyraz tego jest pokazany przez użycie dwóch małych słów; "Wygoogluj to". Czy słyszałeś o kimś, kto słusznie nazywa termin "Yahoo It"? Egipt "MSN Search It"? … Prawdopodobnie nie. Google jest tak popularny, że stał się jedną z marek powiązanych z tym, dla czego został zaprojektowany. Podobne do określenia "Photoshop It" w odniesieniu do manipulacji obrazem. Google jest tak potężny, że posiada "Ziemię" (zdobądź? – jeśli nie tylko wpisz Google Earth w Google).

Teraz nie chcę brzmieć jak agent prasowy Google, ale chcę tylko podkreślić wartość wykorzystania Google do własnych celów. Jeśli odpowiednio wykorzystasz Google, możesz uzyskać poważne zagrożenie dla swojej witryny. To z kolei prowadzi do różnego rodzaju pozytywnych rezultatów.

Kilka sposobów na "zdominowanie Google" przedstawia się następująco:

Numer jeden; –
Google AdWords – Google AdWords to doskonałe narzędzie do wykorzystania Twojej witryny w odpowiednich witrynach lub trafnych wyszukiwaniach za pomocą niewielkiej reklamy tekstowej, graficznej lub wideo. Tego typu reklamy mogą być trochę drogie, ale jeśli wiesz, jak z nich korzystać, może to być naprawdę skuteczne.

Numer dwa; –
Wyniki wyszukiwania organicznego – zwykły i prosty jest to najlepszy sposób na uzyskanie dostępu do witryny. Jeśli dostaniesz swoją witrynę na pierwszej stronie Google, masz praktycznie gwarancję, że dostaniesz tony kierowanego ruchu do Twojej witryny. Problem polega na tym, że każdy chce tego i jest dużo ukończenia. Może potrwać wiele miesięcy ciężkiej pracy, aby Twoja witryna znalazła się w dowolnym miejscu w pobliżu Google i jeśli rzeczywiście wiesz, co robisz. Jeśli nie, możesz w zasadzie zapomnieć o tej technice, dopóki nie nauczysz się, jak to działa. Najlepszą rzeczą jest to, że możesz to zrobić (zwykle) za darmo lub za bardzo tanio, ponieważ wszystko to wymaga osobistego wysiłku.

Numer trzy; –
Zapłać komuś, żeby to zrobił dla ciebie – brzmi to niezwykle atrakcyjnie i jest. Jedynym problemem (dla większości) jest to, że może kosztować nawet do 30 000 USD za tylko kilka słów kluczowych. Jeśli możesz zaoszczędzić 30 000 $ lub więcej to wszystkie środki to robią, ale dla ogromnej większości nie jest to realną opcją.

Numer cztery; –
Módlcie się naprawdę mocno – to w żaden sposób nie jest metoda naukowa, ale nigdy nie wiadomo, cud może właśnie się wydarzyć.

To są najbardziej oczywiste metody zdominowania Google. Pamiętaj, że bardzo ważne jest, aby nie próbować nakłonić Google'a do wysokiej pozycji witryny. Nawet gdybyś był w stanie to zrobić, to na pewno by nie trwał długo. Google w końcu Cię znajdzie i nie będzie bardzo zadowolony z tego, co zrobiłeś.

Zawsze staraj się, aby Twoja strona była trafna, interesująca i zawierała wiele informacji na ten temat, na której ją promujesz. Na przykład, jeśli promujesz go jako witrynę do pielęgnacji drzew, nie pozwól, aby strona była w całości tematem awioniki. Zachowaj odpowiednią treść. Możesz tam też mieć inne rzeczy, ale staraj się, aby główny nacisk był oczywisty i spójny.

Krótko mówiąc, jeśli chcesz odnieść sukces online, powinieneś poważnie rozważyć próbę jak największej popularności w Google. to kopalnia złota, która właśnie czeka!