Dominant Finance — Program partnerski

Please log in or register to like posts.
News

Dominant Finance to nowa firma kryptograficzna MLM zostanie uruchomiona 27 lipca 2018 roku. Na długo przed oficjalnym startem nasza firma starannie przygotowała się do wprowadzenia na rynki międzynarodowe i stworzyła dla swoich partnerów wysokiej jakości materiały promocyjne w 12 językach.

BEZPOŚREDNI BONUS

Użyjmy konkretnego przykładu, aby wyjaśnić, jak będzie wyglądał twój średni miesięczny dochód, jeśli otrzymasz bezpośrednie premie o statusie Senior Agent.

Załóżmy, że w tym miesiącu nabyłeś inwestycję w wysokości 14,700 $, a otrzymałeś 8%, czyli 1,766 $. To nie jest zły wynik. Jednak najciekawsze jest jeszcze przed nami, ponieważ cała struktura pracuje dla Ciebie.

Teraz ważne jest, aby zrozumieć, jaki dochód uzyskano z inwestycji nabytych przez twoich partnerów w szeregach Agent, Junior Agent i Trainee.

Na przykład w tym miesiącu twoi partnerzy ze statusem Agent uzyskali kwotę inwestycji w wysokości 37,350 $, a jej zyski z bezpośrednich premii wynosiły 7%, czyli dokładnie 2614,50 $. Aby obliczyć dochód, należy odliczyć różnicę procentową bezpośrednich premii pomiędzy twoim statusem (Starszy agent – 8%) a statusami tych partnerów (Agent – 7%), który wyniesie 1%. W ten sposób Twoje dochody z pracy twoich partnerów ze statusem Agent będą wynosić 1%, czyli 373,50 $.

Teraz sprawdzamy, jakie dochody otrzymałeś z pracy, którą wykonali Twoi partnerzy Junior Agent. W tym miesiącu nabyli kwotę 45.800 $ i zysk bezpośredni w wysokości 6%, czyli 2,748 $. Odliczmy teraz różnicę w procentach między twoim statusem (Starszy agent – 8%) a statusem tych partnerów (Junior Agent – 6%), który wynosi 2%, co daje ci 916 $ dochodu.

Teraz sprawdzamy, jakie dochody otrzymałeś od pracy, którą wykonali Twoi partnerzy szkoleniowi. W tym miesiącu nabyli oni kwotę inwestycji w wysokości 19.200 $ i uzyskali 5% bezpośredniej premii, która wynosi 960 $. Jak zwykle, odejmujemy teraz różnicę procentową między twoim statusem (starszy agent – 8%) a statusem tych partnerów (stażysta – 5%), który wynosi 3%, co daje 576 $ dochodu dla ciebie.

Pozostało tylko podsumować wszystkie zarobki, które dotychczas otrzymałeś, aby otrzymać całkowitą kwotę bezpośrednich premii, które otrzymałeś w zeszłym miesiącu, czyli 3.041,50 $. Bez wątpienia jest to znakomity wynik, ale zdecydowanie nie najlepszy, jaki może osiągnąć partner ze statusem Senior Agent przy korzystaniu z nadrzędnego planu partnerskiego Dominant Finance.

Poza tym, rozważmy, że sprawdziliśmy jedynie Twój potencjalny średni miesięczny dochód w oparciu o pracę twoich pierwszych partnerów. Możesz jednak czerpać korzyści z każdej inwestycji, którą twoi partnerzy zdobywają na dowolnym poziomie w nieskończoność. Twój dochód będzie procentową różnicą w bezpośrednich premiach między twoim statusem a statusem któregokolwiek z twoich partnerów.

Prosty przykład: Twój status zawodowy Szafir (10%), w pierwszej linii w strukturze znajduje się partner ze statusem Starszy agent (8%), w drugim wierszu jest partner ze statusem Junior Agent (6%), w pierwszej linii znajduje się partner o statusie Trainee (5%). Jeśli twój partner o statusie Trainee zdobędzie kwotę inwestycji 10.000 $, otrzyma on 5% (500 $), twój partner o statusie Junior Agent otrzyma 1% (6% -5% = 1%, czyli 100 $). Twój partner o statusie Senior Agent otrzyma 2% (8% -5% -1% = 2%, czyli 200 $), a otrzymasz 2% od tej kwoty (10% -5% -1% 2% = 2 %, czyli 200 $).

Wystarczy wyobrazić sobie, jakie dochody można uzyskać, pracując z partnerami na najgłębszych poziomach. Twój dochód z bezpośrednich premii nie może być ograniczony niczym, a co miesiąc będzie wzrastał wraz z wielkością twojej struktury.

Skumulowana premia to pasywny dochód, który jest naliczany w określonej wysokości z dochodu partnerów w twojej strukturze za Bezpośredni Bonus. Weź pod uwagę swój średni miesięczny dochód z premii kumulacyjnej na przykładzie statusu starszego agenta, do którego absolutnie każdy partner firmy może wzrosnąć dopiero za 2 miesiące.

Tak więc na pierwszym poziomie twojej struktury jest 3 partnerów w statusie agenta, którzy, tak jak ty, są nastawieni na rozwój kariery. Na drugim poziomie masz 6 równie ambitnych partnerów w statusie Junior Agent. Na trzecim poziomie jest 9 partnerów w statusie stażysty. W sumie twoja struktura ma tylko 18 partnerów, ale dochód z Cumulative Bonus zależy nie od liczby partnerów w strukturze, ale od jakości ich pracy. A teraz możesz sam zobaczyć.

Wyobraźmy sobie, że przez ostatni miesiąc 3 partnerów pierwszego poziomu, którzy mają status Agenta, przyciągnęło inwestycje o wartości 48 000 USD. Również 6 partnerów drugiego poziomu w statusie Młodszego agenta przyciągnęło sumę 57 000 $. A 9 kolejnych partnerów trzeciego poziomu w statusie stażysty przyciągnęło kwotę inwestycji o wartości 26 000 $.

Teraz zobaczmy, ilu partnerów twoja struktura zarobiła w Direct Bonus. Partnerzy pierwszego poziomu zarabiają 7% z 48 000 $ = 3 360 $; Partnerzy drugiego poziomu zarabiają 6% z 57 000 $ = 3 420 $; Partnerzy trzeciego poziomu zarabiają 5% z 26 000 $ = 1300 $.

A teraz zobaczmy, ile procent dochodu Twoich partnerów w Direct Bonus przyniosło Ci premię kumulacyjną. Z dochodu partnerów trzeciego poziomu (1300 $) otrzymałeś 5% = 65 $; z dochodu partnerów drugiego poziomu (3.420 USD) otrzymałeś 6% = 205,2 $; z dochodu partnerów pierwszego poziomu (3 360 $) otrzymałeś 7% = 235,2 $. Łącznie Twoje zarobki ze struktury 18 partnerów tylko na łączną premię za ostatni miesiąc wyniosły 505,4 USD.

Ponadto w tym miesiącu Twoja struktura wzrosła o kilka osób, co oznacza, że ​​Twój dochód w przyszłym miesiącu może wzrosnąć co najmniej dwa razy. Twoi starzy partnerzy również awansują do szczebla kariery i zwiększają swój dochód z Direct Bonus, z którego dochód wzrośnie z Cumulative Bonus. Nawet jeśli jeden z niższych partnerów pokona cię na drabinie kariery, nieuchronnie zwiększy twoje dochody, ponieważ skumulowana premia uniezależnia cię od dalszego rozwoju Twojej kariery. Dlatego – im więcej w strukturze silnych partnerów o wysokim statusie, tym więcej dochodów otrzymasz każdego następnego miesiąca.

Ale najważniejszą rzeczą jest wzrost twoich strukturalnych obrotów, który jest wynikiem wspólnych wysiłków wszystkich partnerów na nieskończonym poziomie. Przyciągając nowe inwestycje, Twoi partnerzy zwiększają nie tylko swój strukturalny obrót, ale także Twój, co oznacza, że ​​Ty również szybko awansujesz na kolejne etapy kariery i zarabiasz więcej w Skumulowanym i Bezpośrednim Premii, a także otrzymujesz nagrody pieniężne i cenne prezenty za osiągnięcie nowych statusy zawodowe.