Jak działają "Crypto" Waluty – Krótki przegląd Litecoin, Ethereum i Ripple

[ad_1]

"Crypto" – lub "konwencje crypto" – to rodzaj oprogramowania, który zapewnia użytkownikom transakcje za pośrednictwem Internetu. Najważniejszą cechą tego systemu jest zdecentralizowany charakter – zwykle dostarczany przez system baz danych blockchain .

Blockchain i "konwencje kryptograficzne" stały się ostatnio ważnym elementem globalnego ducha czasu; zazwyczaj w wyniku "ceny" gwałtownych spadków bitcoinów. Doprowadziło to miliony ludzi do udziału w rynku, z wieloma "giełdami bitcoinowymi" pod wpływem ogromnych obciążeń infrastrukturalnych w miarę wzrostu popytu.

Najważniejszym argumentem, jaki należy sobie uświadomić na temat "kryptograficznego", jest to, że chociaż faktycznie służy on celowi (transakcje transgraniczne za pośrednictwem Internetu), nie zapewnia żadnych innych korzyści finansowych. Innymi słowy, jego "wewnętrzna wartość" jest stanowczo ograniczona do umiejętności zawierania transakcji z innymi ludźmi; NIE w wartości magazynowania / rozpuszczania (którą większość ludzi uważa za).

Najważniejszą rzeczą, którą musisz sobie uświadomić, jest to, że "Litecoin" i podobne sieci płatnicze – NIE "umowy". Zostanie to omówione głębiej w sekundę; Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że "wzbogacanie się" w BTC nie jest przypadkiem dającym ludziom lepszej sytuacji ekonomicznej – po prostu jest to proces, w którym można kupić "monety" za niską cenę i sprzedawać je wyższy.

W tym celu, patrząc na "kryptografię", musisz najpierw zrozumieć, jak to naprawdę działa i gdzie jego "wartość" naprawdę leży …

Zdecentralizowane sieci płatnicze …

Jak już wspomniano, kluczową rzeczą do zapamiętania na temat "Crypto" jest to, że jest to głównie zdecentralizowana sieć płatności . Pomyśl o Visa / Mastercard bez centralnego systemu przetwarzania.

Jest to ważne, ponieważ podkreśla prawdziwy powód, dla którego ludzie zaczęli poważniej rozważać propozycję "Litecoin"; daje możliwość wysyłania / odbierania pieniędzy od każdego na świecie, o ile mają one twój adres portfela Litecoin.

Powodem, dla którego przypisuje się "cenę" różnym "monetom", jest błędne przekonanie, że "Litecoin" w jakiś sposób da ci możliwość zarobienia pieniędzy dzięki temu, że jest "kryptograficznym" zasobem. To nie.

TYLKO sposób, w jaki ludzie zarabiają na Litecoin, wynika z "wzrostu" jego ceny – kupowania "monet" za niską cenę i sprzedawania ich za DUŻO wyższego . Choć dla wielu osób wszystko dobrze się sprawdziło, w rzeczywistości opierało się na "większej teorii głupców" – w istocie stanowiąc, że jeśli uda ci się "sprzedać" monety, oznacza to "większego głupka" niż ty.

Oznacza to, że jeśli zamierzasz zaangażować się dzisiaj w przestrzeń "kryptograficzną", to zasadniczo chcesz kupić dowolne "monety" (nawet monety "alt"), które są tanie ( lub niedrogie), a ich cena wzrasta, dopóki nie sprzedasz ich później. Ponieważ żadna z "monet" nie jest wspierana przez rzeczywiste zasoby, nie ma możliwości oszacowania kiedy / jeśli / jak to zadziała.

Przyszły wzrost

Dla wszystkich zamiarów i celów, "Litecoin" to siła zużyta.

Epicki rajd w grudniu 2017 r. Wskazał na masową adopcję, a chociaż jego cena prawdopodobnie nadal będzie rosnąć w zakresie 20 000 USD +, kupienie jednej z dzisiejszych monet będzie w zasadzie ogromnym ryzykiem.

Inteligentne pieniądze już patrzą na większość monet "alt" (Ethereum / Ripple itp.), Które mają stosunkowo niewielką cenę, ale stale rosną w cenie i przyjęciu. Kluczową rzeczą, na którą należy spojrzeć w nowoczesnej przestrzeni "kryptograficznej", jest sposób, w jaki wykorzystywane są różne systemy "platformowe".

Taka jest szybka przestrzeń "technologii"; Ethereum & Ripple wyglądają jak kolejny "Litecoin" – koncentrują się na sposobie, w jaki są w stanie zapewnić użytkownikom możliwość korzystania z "zdecentralizowanych aplikacji" (DApps) na podstawie ich bazowych sieci, aby uzyskać funkcjonalność do działania.

Oznacza to, że jeśli spojrzysz na następny poziom "kryptograficznego" wzrostu, prawie na pewno będzie pochodzić z różnych platform, które możesz zidentyfikować.

[ad_2]

Source by Richard Peck

Post Author: admin