Jak zdobyć 10 USD za darmo Bitcoin, łatwe i proste

Please log in or register to like posts.
News

[ad_1]

W tej chwili prawdopodobnie słyszałeś o Bitcoin – są historie ludzi zarabiających tysiące dolarów na noc z tego i innych kursów Crypto.

Jak każda nowa inwestycja spekulacyjna, istnieje element ryzyka. Właśnie dlatego rozpoczęcie korzystania z 10 $ Bitcoin za darmo jest dobrym sposobem na wypróbowanie tego i rozpoczęcie nauki, jak to wszystko działa. Nadal jestem w tym wszystkim zupełnie nowy i natknąłem się na ten proces podczas moich badań. Pomogło mi to, więc pomyślałem, że powinienem się z wami podzielić.

Pierwsze informacje na temat kupowania Bitcoina są takie, że istnieje kilka głównych sposobów jego zakupu i nie jest to aż tak skomplikowane.

Główne dwa sposoby zakupu Bitcoin to pośrednik lub giełda. Sprawdź giełdę Coinbase – są to jedna z największych giełd, mają przejrzysty i łatwy w obsłudze interfejs, są dostępne dla różnych platform mobilnych i komputerowych i oferują 10 USD darmowego Bitcoin, aby rozpocząć. Są inne zmiany, które wypróbowałem, i które działają dobrze – BTCMarkets i Coinspot, żeby wymienić parę, które są dobre – ale tylko Coinbase ma bonus startowy 10 $.

Dodatkowe korzyści z Coinbase polegają na tym, że działa ona lokalnie w wielu walutach – na przykład w Australii wszystkie dane będą wyświetlane w dolarach australijskich, więc nie musisz utrzymywać swoich stóp ze stawkami i lubić.

Warto również wspomnieć, że Bitcoin nie jest jedyną krypto-walutą, którą zajmuje się Coinbase – możesz także kupić Etherium (ETH), Bitcoin Cash (BCH) lub LiteCoin (LTC) – niezależnie od wybranej waluty, możesz nadal dostać 10 $ za darmo Bitcoin.

Nie zwlekając dalej, oto jest – w jaki sposób otrzymasz darmowe 10 dolarów Bitcoin:

1) Zarejestruj się na Coinbase (link na dole tego artykułu sprawi, że będziesz się kwalifikował za 10 $ bonusu)

2) Przeprowadź proces konfiguracji konta, w tym zweryfikowanie adresu e-mail, numeru telefonu i przesłanie dowodu tożsamości (prawa jazdy, paszportu lub innego dokumentu tożsamości ze zdjęciem – może to być zrobione przez zrobienie zdjęcia za pomocą telefonu)

3) Wprowadź dane swojej karty kredytowej i sprawdź kartę, przeglądając transakcje, które Coinbase doda do Twojego wyciągu bankowego w Internecie (jest to natychmiastowe i nie obciążają Cię żadne opłaty) [19659002] 4) Złóż zamówienie na Bitcoin, Etherium za 100 USD – cokolwiek – na twoim aktywowanym koncie. Jeśli twoja lokalna waluta nie jest USD, będziesz musiał upewnić się, że zamówisz równowartość 100 USD

*** WAŻNE: Wszystkie zakupy Bitcoin są płatne, a Coinbase nie różni się. W większości opłata za początkowy zakup w wysokości 100 USD powinna wynosić około 4 USD ***

5) To jest to! Po kilku dniach, Bitcoin o wartości 10 USD pojawi się na twoim koncie Coinbase – nawet po odjęciu opłaty za zakup, wciąż kończysz z wyprzedzeniem.

Tak więc, jeśli ciekawi Cię Bitcoin, chcesz zanurzyć palec u nogi bez ryzyka i chcesz zdobyć trochę darmowych pieniędzy (!) Podczas tego procesu spróbuj. Bonusowy Bitcoin pokryje więcej niż opłaty za pierwszą wpłatę i pomoże ci dowiedzieć się, o co w tym wszystkim chodzi.

Brzmi dobrze?

Kilka uwag końcowych:

• Ten proces będzie działać tylko, jeśli jesteś nowym klientem Coinbase. Jeśli masz już konto, nie dostaniesz darmowego kredytu

• Możesz otrzymać darmowe 10 USD tylko jeśli zarejestrujesz się za pomocą poniższego linku.

• Powyższa oferta jest ograniczona czasowo – po utworzeniu konta za pomocą linku masz 180 dni w którym można dokonać zakupu wartości Bitcoin, Litecoin lub Etherium o wartości 100 USD, oraz nadal otrzymasz 10 $ kredytu.

Mam nadzieję, że masz dobrze prosperującą i szczęśliwą przyszłość z Bitcoinem, i korzystasz z darmowych 10 $. Darmowe pieniądze nie pojawiają się każdego dnia, a przy stawkach, w których Bitcoin ostatnio się rozrósł, 10 $ może dość szybko się pomnożyć ! Moim planem jest po prostu usiąść na 110 $ dolarów przez jakiś czas, zobaczyć, co się stanie, i poczuć wzloty i upadki Bitcoina. Zobaczmy, jak idziemy.