Minecraft Moby and Creatures

Please log in or register to like posts.
News

[ad_1]

Pasywne moby obejmują świnie, owce, krowy, kurczęta i kalmary. Te stworzenia wędrują po całym świecie Minecraft. Dają ci też zasoby, których możesz użyć do różnych rzeczy. Będziesz musiał

polować na świnie, szczególnie jeśli masz mało zdrowia.

-Pigs-Pigs da ci mięso, które możesz ugotować, a następnie skonsumować, aby odzyskać zdrowie.

-Sheep- Sheep daje ci wełnę; możesz to udekorować swoim domem.

-Cows- Zanim zrobisz lochu, będziesz musiał zrobić zbroję, będziesz musiał polować i zabijać krowy, aby zdobyć skórę.

– Chickeny – Kurczaki są znane z tego, że dają ci jajka i pióra. Piór można używać do tworzenia strzał; jaja są używane w przepisie do zrobienia ciasta (które również daje ci zdrowie).

-Squid- Ostatnim pasywnym stworzeniem jest kałamarnica. Kałamarnica zrzuci worki z tuszem, gdy go zabijesz. Z tych worków z atramentem można zrobić barwnik, który następnie można wykorzystać do barwienia wełny.

Istnieją cztery główne agresywne moby, które zobaczysz podczas gry w Minecrafta. Niektóre z nich mogą pojawiać się tylko w ciemnych miejscach, podczas gdy inne mogą wyjść w ciągu dnia. Będziesz musiał zachować ostrożność, jeśli natkniesz się na jeden z nich.

– Creepers – Creepers są najbardziej irytujące z tych mobów. Mogą wyjść w dzień lub w nocy. Są podstępne; milczą, dopóki nie zbliżą się do ciebie, po czym wydadzą syczący dźwięk i wybuchną w około 2 sekundy.

-Skeletony – Szkielety pojawiają się tylko w ciemnych obszarach, takich jak jaskinie lub na powierzchni w nocy. Są dość szybkimi wrogami; strzelają również strzałami do graczy. Szkielety, a także zombie zapalą się, jeśli wpadną w światło słoneczne.

-Zombie – Zombie są prostym wrogiem. Kiedy zbliżysz się do nich, wydadzą ci się złowieszcze jęki.

-Spiders- Ostatnim stworzeniem są pająki. Pająki mają czerwone świecące oczy, które wyglądają przerażająco, gdy natkniesz się na nich w jaskini. Wydają również głośny syczący dźwięk, gdy jesteś blisko nich. Pająki atakują tylko nocą; będą atakować tylko w dzień, jeśli je zaatakujesz.

Mam nadzieję, że teraz będziesz w stanie chronić się przed agresywnymi mobami w grze Minecraft. Oprócz zbierania materiałów od pasywnych stworzeń. To ułatwi ci rozgrywkę.

Aktualizacje przyniosą coraz więcej mobów i stworzeń, więc bądź przygotowany na więcej!