Pojedyncza ważna wskazówka, która może pomóc partnerowi ClickBank w zarabianiu w Internecie do 13 950 $ za dzień

[ad_1]

Zarabiaj pieniądze jako partner ClickBank

Wiele osób zaczyna próbować zarabiać w Internecie jako partner programu ClickBank. Jednak bycie nowicjuszem w ClickBank lub innym programie marketingu internetowego może być bardzo frustrujące, jak wiele osób się dowiedziało. Jeśli jesteś początkującym graczem i próbowałeś wcześniej ClickBank, wiedziałbyś, że bycie nowym partnerem może być dość frustrujące. Czemu? Nie tylko jest już trudno zarabiać pieniądze w Internecie, ale ClickBank odbiera prowizję swojego partnera, gdy nie dokona wystarczającej sprzedaży początkowej, aby spełnić warunki ClickBank & # 39; s warunki!

Dowiedz się, jak to wyprzedzić i zarób 153,90 $ lub 13,39 $, a nawet 13,950,00 $ dziennie. Ile chcesz zarobić – wszystko zależy od Ciebie.

Jak możesz zostać uśpionym partnerem ClickBank?

Czy wiesz, że od lipca 2010 r. ClickBank ma około 2,8 miliona oddziałów, ale tylko około 110 000 jest aktywnych? Co się stało z oddziałami o wartości 2,6 miliona? Jeśli nie jesteś aktywny w ClickBank po 90 dniach, jesteś uważany za uśpioną spółkę partnerską ClickBank. Mimo że możesz dokonać sprzedaży, nadal możesz zostać sklasyfikowany przez ClickBank jako uśpiony Partner ClickBank i nie zostanie wypłacony przez ClickBank, jeśli nie spełniłeś jego warunków.

Czy uśpione filie ClickBank zostały utworzone przez ClickBank?

Cóż, odpowiedź brzmi NIE. Po dołączeniu do ClickBank jako Partnera ClickBank w celu zarobienia pieniędzy w Internecie, wyraziłeś zgodę na jego warunki. Jednym z warunków jest spełnienie wymagań dotyczących dystrybucji klientów (CDR), które wymagają sprzedaży zgodnej z warunkami określonymi w CDR. Jak zapewne zapewne już się zorientowaliście, od lipca 2010 r. Było 2,6 plus oddziałów ClickBank, które nie spełniły wymogów CDR ClickBanku! Byłem jednym z nich, dopóki nie dowiedziałem się, jak "pokonać" system i jednocześnie zarobić dużo pieniędzy dla siebie.

Jak zarobić 153,90 $ lub 1539.00 $ lub 15 390,00 $ dziennie z ClickBank?

W mojej frustracji, aby odzyskać moje ciężko zarobione pieniądze z ClickBank w mojej początkowej działalności, aby zarabiać w Internecie, spojrzałem w całym miejscu, dopóki nie udało mi się znaleźć systemu, który by dla mnie działał. To jest system, który teraz dzielę się z wami.

Aby odnieść sukces, system musi być prosty, a system ten jest bardzo prosty. Składa się na to, że bardzo małe produkty eProduct o wartości 3 USD (wszystkie produkty ClickBank są produktami eProducts) są sprzedawane innym podmiotom zależnym ClickBank, aby ich konto nie było uśpione. Może być również sprzedawany innym sprzedawcom internetowym, którzy chcą zarabiać w Internecie. Po zakupie tego produktu automatycznie stają się partnerem programu ClickBank tego produktu, co z kolei może przynieść mu taką samą prowizję.

Jaka jest formuła zarabiania w Internecie z takim rodzajem celu?

Jak więc zarabiasz 153,90 $ dziennie, a co dopiero 15 390,00 $ dziennie, co daje 3 € sprzedaży produktu eProduct? Cóż, łatwo. Większość oddziałów ClickBank, które znalazłem, nie była zainteresowana pakietem 3 $ (który nawiasem mówiąc był "srebrnym opakowaniem"). W końcu wszyscy nie poszliśmy do internetu, aby zarabiać pieniądze online, żeby zrobić grosze, prawda? W związku z tym zdecydowali się na "pakiet złota", który kosztuje jednorazowo 27 USD. Za każdą sprzedaną paczkę otrzymuje się prowizję w wysokości 57%. Tutaj za pakiet złota otrzymasz 15,39 $. Jeśli sprzedajesz 10 "złotych paczek" dziennie, otrzymasz 15,39 $ * 10 = 153,90 $. Po prostu pomnóż liczbę sprzedaną dziennie i to jest twój dochód!

Post Author: admin