Przewodnik Gold World of Warcraft

[ad_1]

W tym artykule znajdziesz informacje na temat robienia wszystkiego, czego potrzebujesz, bez oszustw lub konieczności jego zakupu. Skupianie energii na gromadzeniu złota może spowolnić proces niwelacji, a skorzystanie ze złotego przewodnika WoW pomoże zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Złoto jest istotną częścią World of Warcraft, ponieważ tak wiele rzeczy takie szkolenia i wierzchowce wymagają ich zakupu. Czy powinieneś używać odbierających zawodów, takich jak górnictwo, aby od samego początku robić złoto? To, co niektórzy radzą ci zrobić. Niektórzy sugerują również użycie pewnych zawodów, szlifowanie i przewracanie rzeczy w Domu Aukcyjnym, aby zdobyć złoto. Możesz skorzystać z tej rady i zrobić to dobrze, ale czytaj dalej, a przynajmniej rozważ podejście 3 kroków.

Krok 1: 1 Poziom 80 Znak

Początkowo skup się na zdobyciu co najmniej jednego poziomu 80 postaci. Naprawdę nie potrzebujesz złota, aby wyrównać postać do 80, a sprzęt, którego będziesz potrzebować, będzie stale zmieniać się wraz z poziomem. Wykonaj to tak szybko, jak to możliwe i postępuj zgodnie z moją sugestią użycia dobrego przewodnika niwelacji.

Złoto, które będziesz potrzebował do zakupu swojego wierzchowca na przykład, może zostać uzyskane tylko przez zadanie, które i tak będziesz robić. Podążanie za właściwym podejściem do poziomu mogłoby przynieść ci 8000g po prostu wykonywaniu zadań.

Krok 2: Hodowla złota

W tym kroku dobrze będzie mieć profesję gromadzenia, taką jak górnictwo czy zielarstwo.

Znajomość właściwego miejsca do hodowli jest na tym etapie krytyczna. To dlatego, że rolnictwo w danej lokalizacji może być dobre tylko dla określonych klas lub zawodów.

Krok 3: Dom aukcyjny

W tym momencie powinieneś zebrać około 200g. Przy odpowiednim podejściu możesz zarobić około 500 g / h w Domu Aukcyjnym.

Post Author: admin