Szanse na wykorzystanie bitcoinów do nielegalnych działań

Please log in or register to like posts.
News

[ad_1]

Brokerzy Lisk stają się coraz ważniejszą funkcją w handlu bitcoinami. Dbają, aby kupcy zyskali wartość za swoje pieniądze. W rzeczywistości są one legalne w większości krajów na całym świecie, chociaż niektóre jurysdykcje poważnie ograniczają obce traktaty, podczas gdy inne jurysdykcje ograniczają licencjonowanie takich zmian. Regulatorzy wywodzący się z różnych jurysdykcji starannie podejmują kroki, aby zaoferować zarówno osobom, jak i firmom zasady i przepisy dotyczące sposobu integracji systemu z formalnym i regulowanym systemem finansowym.

Szanse użycia nielegalnych działań

Bitcoiny to pieniądze, a pieniądze są często wykorzystywane do ułatwiania zarówno legalnych, jak i nielegalnych transakcji. Jednak gotówka, obecny system bankowy i karty kredytowe przekroczyły system finansowania przestępstw. System może przynieść ważne innowacje w ramach systemów płatności. W rezultacie korzyści płynące z tych innowacji są uważane za daleko wykraczające poza potencjalne wady. System został zaprojektowany w taki sposób, aby pieniądze były bezpieczniejsze. Dlatego system może działać jako ważna ochrona przed wszelkimi formami przestępstw finansowych. Ponadto nie można fałszować systemu. Co więcej, użytkownicy mają całkowitą kontrolę nad płatnościami i nie mogą uzyskać niezatwierdzonych opłat, jak to ma miejsce w przypadku oszustwa związanego z kartą kredytową. Transakcje tego systemu są nieodwracalne, a także odporne na oszukańcze obciążenia zwrotne. System pozwala na odpowiednie zabezpieczenie pieniędzy przed utratą i kradzieżą za pomocą przydatnych i silnych mechanizmów, takich jak kopie zapasowe, wiele podpisów i szyfrowanie.

Regulacja systemu

Protokołu nie można modyfikować w przypadku braku współpracy wszystkich jego użytkowników, którzy wybierają typ oprogramowania do użycia. Wszelkie próby przypisania praw do władz lokalnych, gdy weźmiesz pod uwagę zasady sieci, nie są możliwe. Bogata organizacja może zdecydować się na znaczne inwestycje w górnictwo, aby kontrolować połowę mocy obliczeniowej systemu. Doprowadzi to organizację do pozycji, w której może odwrócić lub zablokować ostatnie transakcje. Niemniej jednak organizacja nie ma gwarancji, że będzie w stanie zachować tę samą moc, ponieważ musiałaby inwestować więcej niż wszyscy inni górnicy na całym świecie.

Bitcoiny i podatki

System nie jest uważany za płaską walutę, która uzyskała status prawnego środka płatniczego w dowolnej jurysdykcji. Niemniej jednak zobowiązania podatkowe często są naliczane niezależnie od wykorzystywanego medium. W różnych jurysdykcjach istnieje wiele przepisów, które powodują, że sprzedaż, dochód, zyski kapitałowe, płace lub inne rodzaje zobowiązań stają się widoczne w tej platformie wymiany walut.

[ad_2]

Source by Jesskay Githu Raai