WoW Leveling Guide Leveling

[ad_1]

Są dwa różne sposoby na wyrównywanie wydobycia do 450 w grze Wrath of the Lich King. Są to spawnujące i spawnujące węzły górnicze. Nie możesz sam wytapiać do 450, ale nie możesz też efektywnie wyrównać do 450 węzłów górniczych.

Najlepiej jest połączyć te dwie metody niwelacji, aby uzyskać najszybszą prędkość 450. Będziesz w stanie uzyskać wydobycie do 450 w mniej niż jeden dzień dzięki wydajnej mieszance zarówno hut, jak i górniczych węzłów na świecie.

Wiele osób pyta mnie: "Jak mogę się poczuć, jeśli nie wydobywam rudy w pierwszej kolejności?"

Oczywiście, jest to łatwe pytanie, które większość ludzi Popatrz. Możesz zdobyć całą rudę, której potrzebujesz w Domu Aukcyjnym. Najlepszą rzeczą w kupowaniu rudy z domu aukcyjnego do wytopu jest to, że jest tani, ponieważ inni gracze nie wiedzą, że możesz wytapiać swoje wydobycie przez większość drogi do 450, więc wychodzą i kopiują dla nas węzły, a następnie nie mają nic wspólnego z rudą, ale sprzedają ją nam za niską cenę.

Korzystanie z wytapiania w celu wyrównania wydobycia

Jeśli masz dużo złota, będziesz zaskoczony, jak bardzo możesz się wytopić przez 450. Niektóre z rudy, które są rzadkie podobnie jak rudy srebra można prawie nieprzerwanie przetapiać aż do 375 z nielicznymi wyjątkami.

Jeśli chcesz kupić rzadką rudę do wytapiania, możesz przejść od 1 do 90 bez opuszczania domu aukcyjnego. W tym momencie musisz wyjść i wydobyć kilka węzłów na 10 poziomów. Następnie możesz przejść od 300-315 przetopu i musisz wydobyć 10 kolejnych poziomów. Następnie możesz przejść od 325-340, gdzie musisz ponownie zdobyć 10 kolejnych poziomów. I ostatni krok do wytapiania możesz przejść od 350-375.

Podsumujmy to, możesz wytężyć następujące zakresy:
1-290
300-315
325-340
350-375

Oznacza to, że jeśli ty masz wystarczająco dużo złota, abyś mógł tylko wydobywać węzły dla 105 umiejętności z 450. Całkiem fajnie?

Teraz większość z was prawdopodobnie nie ma dużo złota, aby wydać rzadkie rudy, więc musicie iść dalej i przechodzić więcej niż etapy wymienione powyżej, ale przynajmniej połowa z 450 umiejętności może być wykonana bez użycia rzadkiej rudy i jest tanie.

Post Author: admin