Wygraj loterię Super Cash

[ad_1]

Wygrana na loterii to naprawdę hazard. Ale co można stracić z biletem dziennie, gdy otrzymasz ogromną nagrodę pieniężną, jeśli pozwoli na to los? Dla tych, którzy są zapalonymi klientami loterii, jeśli każdy zakład jest porażką, nie trać nadziei – po prostu bądź wytrwały, miej plan i stosuj system. Kto wie, może pani szczęścia zwróci na to uwagę.

The Game

Istnieje wiele opcji do wyboru w loterii Wisconsin. Ale wśród nich Wisconsin Super Cash oferuje większą szansę na wygraną. Wisconsin Super Cash (6/39) to jedna z gier loteryjnych, w które można grać na loterii Wisconsin. Wisconsin Super Cash został faktycznie zmieniony z 6/36 na 6/39 w ostatnich pięciu latach (23 października 2005 r.). Zasady gry są po prostu proste, gracz może wybrać 2 liczby od 1 do 39. Minimalna gra to dwa panele, a kosztowałoby to dolara. Rysunki odbywają się codziennie.

Kursy

Według obliczeń prawdopodobieństwo wygrania nagrody głównej wynosi jeden na 3,262,623. Ale ponieważ jedna osoba może otrzymać dwie sztuki za cenę jednego, prawdopodobieństwo prawdopodobieństwa wzrasta do 1 na 1.631,312. W porównaniu do innych gier w Wisconsin, te szanse są dość dobre.

Formuła

Eksperci w grze lotto przez lata zdołali wymyślić tajną formułę zwiększającą szanse na trafienie w nagrodę. Ponieważ ludzie chcieli zrobić, co mogą, aby przynajmniej zmniejszyć swoje szanse na wygraną, opracowano pewne wskazówki dotyczące uzyskania odpowiedniej formuły liczbowej. I o dziwo, nawet oprogramowanie do gry w loterię już się pojawiło!

Jedną z obietnic, które podąża większość graczy loterii jest: kiedy zgadniesz, zgaduj intelektualnie. Rzeczywiście, wygrywanie w lotto nie dotyczy tylko szans, samo poruszanie się może być trudne, ale nie niemożliwe. Oto dwie proste wskazówki i porady dla początkujących, jak dobrze grać te liczby w Wisconsin Super Cash!

  • Nieparzysta-parzysta mieszanka. Wypróbuj miks i dopasuj liczby parzyste i nieparzyste, wybierając numery Wisconsin Super Cash Lotto. Jest prawie tylko jeden procent szansy na to, a wszystkie nieparzyste i wszystkie parzyste liczby zostaną narysowane. Liczba mieszanek nieparzystych – nawet tych, które mają 81% szans na losowanie wynoszą: 2: 4 (2 nieparzyste, 4 wyrównane), 4: 2 i 3: 3.
  • Mieszanka liczb wysokich i niskich. W Wisconsin Super Cash jest 39 numerów do wyboru. Dolna połowa (liczba 1-24) i wyższa połowa (21-39) muszą być wymieszane, ponieważ rzadko zdarza się także wiele liczb wysokich i wszystkie niskie liczby. Ponownie, mieszanki liczbowe 2: 4 (2 niskie, 4 wysokie), 4: 2 i 3: 3 występują w 81% wszystkich losowań.

Poza tymi wskazówkami, wciąż istnieje tak wiele tajnych formuł i sztuczek, z których korzystają gracze loterii Super Cash. Ale na dłuższą metę – w grze Wisconsin Super Cash liczy się, że aby uzyskać jak największą szansę na wygraną w loterii Super Cash, trzeba znaleźć sprawdzony system loterii dla każdej gry, którą chce się wygrać. Poświęcanie się podążaniu za systemem może pomóc w utrzymaniu przewagi na korzyść jednej osoby.

Post Author: admin